Ore Inteligjente S6-V8 me SIM

  20108

  5 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ora inteligjente S6-V8 mund te lidhet me Bluetooth me nje Smartphone dhe ju njofton per thirrjet, mesazhet apo njoftime te tjera qe vijn ne telefonin tuaj.
  Gjithashtu ora kryen te gjitha funksionet e nje telefoni duke i vendosur nje karte SIM, mund te flisni apo te coni mesazhe direkt nga ora, te perdorni internetin e kartes SIM dhe shume funksione te tjera.
  Ekran me madhesi 1.22" me prekje per ta bere me te thjeshte perdorimin e ores
  Me kamera 0.3MP per te fotografuar direkt nga ora
  Trupi i ores eshte i perbere prej aliazh zinku dhe rrip gome shume rezistent.
  Rezistente ndaj sperkatjeve  te ujit por nuk sugjerohet qe ora te futet brenda ne uje.
  Bateri e rikarikueshme me kapacitet 280mAh e cila mund te zgjase deri ne 2 dite pune.
  Sistemi operativ eshte i thjeshte dhe nuk lejon te shkarkohen aplikacione.
  Mat hapat dhe aktivitetin tuaj ditor.
  Permasat 53 x 44 x 12 mm dhe pesha 63 gram
  Teknologji Bluetooth 3.0 dhe Rrjeti 2G
  Opsione te tjera: Luajtes muzike dhe video, regjistrues zeri, boks + mikrofon, makine llogaritese, shenime etj

  RAM 138MB dhe memorje 128MB e cila mund te zgjerohet nese i vendosni karte memorje

  • Specifikimet
  • Porta USB: 1 Porte USB
  • Madhesia e Ekranit: 30.988 mm
  • SMART: PO
  • Kompatibel: Me Android, Me Apple