Ore Smart Android GT08 me SIM

  • 1 muaj garanci

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ore Inteligjente GT08 me karte SIM

Ktyen te gjitha funksionet e nje smartphone: telefonata, mesazhe, aplikacione e shume te tjera.

Ekran HD touch screen me teknologji "perfect match"
Me funksione per telefonin.
Mund te telefononi direkt nga Ora Smart GT08
Kundra humbjes. te njofton kur je larg telefonit
Mat hapat
Monitoro Gjumin
Te kujton qe duhet te besh aktivitet fizik
Mund te behen foto direkt nga ora
I pershtatshem dhe per sporte
Mund te ndryshohen kenget qe degjoni nga telefoni.
Permasat 4 X 3.4 X 2.5 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj