Platinet Touch LED Lamp Boks Bluetooth

16727

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Platinet Touch LED Lamp Boks Bluetooth

Nje nga markat me te mira te prodhimit te kufjeve dhe bokseve me bluetooth sjell nje model mjaft unik ne llojin e tij.

2 ne 1 edhe llampe me ndicim LED dhe boks me bluetooth per muzike. Me deri ne 2 ore pune ky boks njeh deri ne 10 metra largesi bluetooth-in

Nje boks bluetooth 2 ne 1 e cila kontrollohet me touch

6 ngjyra:E bardhe, e kuqe,lejla, jeshile, pink dhe blu

Distanca qe kap bluetooth deri ne 10 metra

Mban deri ne 2 ore bateri

Marka Platinet
Fuqia ne Watt 5 W

Më shumë informacion

Platinet Touch LED Lamp Boks Bluetooth

Nje nga markat me te mira te prodhimit te kufjeve dhe bokseve me bluetooth sjell nje model mjaft unik ne llojin e tij.

2 ne 1 edhe llampe me ndicim LED dhe boks me bluetooth per muzike. Me deri ne 2 ore pune ky boks njeh deri ne 10 metra largesi bluetooth-in

Nje boks bluetooth 2 ne 1 e cila kontrollohet me touch

6 ngjyra:E bardhe, e kuqe,lejla, jeshile, pink dhe blu

Distanca qe kap bluetooth deri ne 10 metra

Mban deri ne 2 ore bateri

Fleta e të dhënave

Marka Platinet
Fuqia ne Watt 5 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: