Power Bank Multifunksionale per Makina Start-Up Xindi

  EK0094

  12 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Power Bank Multifunksionale per Makina Start-Up Xindi

  Bateri e jashtme multifunksionale per makinen tuaj

  Me kapacitet 12000 mAh dhe suporton bateri makine deri ne 400 AMPS

  Drite LED dhe dy dalje USB per te karikuar dy produkte njekohesisht

  Me mbi 100 cikle karikimi. Karikohet per 4 ore

  Si funksion:

  -Sigurohuni qe numri i dritave te ndezura te power bank te jete jo me pak se 3

  -Lidhni filline  kuq te baterise me anen (+) te automjetit

  -Te ziun me anen (-)

  -Lidhni skajin e kabllit me prizen

  -Kur te ndizni makinen hiqni kabllin e skajit, shkeputeni

  Per te karikuar pajisjet tuaj: 

  Vendosni kabllin tek vendi i USB 5V 2A 

  Zgjidhni linjen e duhur

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 12000 mAh
  • Permasa: 160*175*28 mm
  • Pesha: 430g