Powerbank PRODA 20000 mAh

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Powerbank PRODA 20000 mAh Shiko te zmadhuar

  KZ0230

  3 690 Lekë

  4 490 Lekë

  -800 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Powerbank PRODA 20000 mAh

  Jeni ndjere ndonjehere keq se bateria e telefonit tuaj ka mbaruar pikerisht ne nje moment kur ju e donit me shume?

  Remax proda Jane 2000mAH  eshte bateriae jashtme qe ofron nje zgjidhje te shpejte dhe te efektshme.

  Karikon telefonin tuaj smartphone full 4 here.

  • Specifikimet
  • Marka: Proda
  • Kapaciteti i Baterise: 20000mAh
  • Permasa: 14x6.5x2 cm