PRODA 30,000mAh Bateri e Jashtme

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Powerbank PRODA 30000 mAh Shiko te zmadhuar

  KZ0231W

  4 990 Lekë

  5 990 Lekë

  -1 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Powerbank PRODA 30000 mAh

  Proda sjell baterine e jashtme me kapacitet 30000 mAh ideale per te karikuarderi ne 7 here smartphonet tuaj apo device te tjera. Peshon vetem 0.29 kilogram dhe ju mund ta merni kudo me vete

  Me ekran LED ku ju mund te shikoni sa eshte bateria dhe kur eshte ne limit qe duhet te rikarikohet.

  • Specifikimet
  • Marka: PRODA
  • Porta USB: 2 Porta usb
  • Ekran LED: Ekran LED
  • Kapaciteti (mAh): 30000 mAh