Pult Bluetooth Omega per Fotografi BT 3.0

16285

790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pult me lidhjet Bluetooth per Telefona dhe Tableta
Nese doni te beni nje fotografi me telefonin tuaj deri ne 10 metra largesi ky pult ja u mundeson kete gje.
Mund ta lini telefonin tuaj deri ne 10 metra largesi, te hapni kameren, dhe duke e lidhur pultin me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth ju mund te shkrepni fotografi ne distance.
Lidhet me cdo telefon qe ka opsionin Bluetooth
- Bluetooth 3.0
- Punon me bateri. 1 cope CR2032
- Permasat: 4.8 x 3.3 x 1 cm
- Pesha: 8g

Më shumë informacion

Pult me lidhjet Bluetooth per Telefona dhe Tableta
Nese doni te beni nje fotografi me telefonin tuaj deri ne 10 metra largesi ky pult ja u mundeson kete gje.
Mund ta lini telefonin tuaj deri ne 10 metra largesi, te hapni kameren, dhe duke e lidhur pultin me telefonin tuaj nepermjet Bluetooth ju mund te shkrepni fotografi ne distance.
Lidhet me cdo telefon qe ka opsionin Bluetooth
- Bluetooth 3.0
- Punon me bateri. 1 cope CR2032
- Permasat: 4.8 x 3.3 x 1 cm
- Pesha: 8g

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: