Remax Kufje Bluetooth RB-T12 Rose Gold

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Remax Kufje Bluetooth RB-T12 Rose Gold

  Kufje Bluetooth ngjyre rosegold V4.0 

  Lidhet lehtesisht me smartphone apo tabletet qe kane bluetooth

  Karikohet per rreth 2 ore, degjoni muzike per rreth 4 ore dhe flisni per 5 ore rresht

  Kufja ka nje kufje qe futet ne vesh ndersa pjesa e pajisjes qendron jashte

  Bluetoothi kap deri ne 10 metra distance

  Muzike smart stereo dhe qartesi maksimale zeri

  Kompatibel me te gjitha pajisjet qe kane bluetooth

  Dizenjo fashion mjaft elegante dhe e lehte kur vendoset

  • Specifikimet
  • Marka: Remax
  • Kapaciteti i Baterise: 75mAh
  • Permasa: 27*48*26mm
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth