Remax Kufje Bluetooth RB-T6C

  3 890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Remax Kufje Bluetooth RB-T6C

  Kufje me bluetooth te markes Remax, teknologjia me e fundit per zerin e nje cilesie mjaft te larte HD

  Muzike dhe telefonata pa dashur te perdorni duart kur ngisni makinen apo ne biciklete

  Karikohet ne makine pasi ka dalje per karikim, keshtu qe nuk qendron asnjehere pa bateri

  Degjoni rreth 3 ore muzike dhe flisni rreth 4 ore ne telefon

  Qendron 45 dite standby

  Kompatibel me te gjithe llojet e telefonit qe kane bluetooth: Apple, BlackBerry by RIM, Cal-Comp, Danger, HP, HP Palm, HTC, Huawei, Kyocera, LG, Motorola, Nokia, Pantech, PCD, Samsung, Sanyo, Sharp, Sony Ericsson, UTStarcom, ZTE               

  • Specifikimet
  • Marka: Remax
  • Porta USB: 1 Porte USB
  • Me sa pajisje lidhet: Me 2 Telefona/Tableta
  • Lidhja e Kufjes: Bluetooth
  • Kompatibel: Me te gjithe