Samsung C5, Xham Mbrojtes i Temperuar

Shëno vlerësimin tënd

Samsung C5, Xham Mbrojtes i Temperuar

Samsung C5, Xham Mbrojtes i Temperuar

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Samsung C5, Xham Mbrojtes i Temperuar Shiko te zmadhuar

CM0303

390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung C5, xham mbrojtes i temperuar

Xham mbrojtes per Samsung C5, i temperuar.

Mbron ekranin e telefonit nga goditjet dhe gervishtjet.

Mund ta vendosni lehtesisht sipas udhezimeve ne paketim.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: C5