Samsung C7, Xham Mbrojtes i Temperuar

Shëno vlerësimin tënd

Samsung C7, Xham Mbrojtes i Temperuar

Samsung C7, Xham Mbrojtes i Temperuar

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Samsung C7, Xham Mbrojtes i Temperuar Shiko te zmadhuar

CM0304

390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung C7, xham mbrojtes i temperuar

Xham mbrojte i temperuar per Samsung C7.

Mbron ekranin e telefonit tuaj nga thyerjet dhe gervishtjet.

Mund te vendoset lehtesisht sipas udhezimeve.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: C7