Samsung Core II ( i perdorur)

14271

9 990 Lekë

  • Single SIM
  • Dual SIM

Telefon Samsung Galaxy Core II

Telefoni eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire, ne kuti bashke me aksesoret.

Rrjeti 3G
Me 1 ose 2 karta SIM
Permasat: 130.3 x 68 x 9.8 mm
Ekran 4.5 inch touchscreen (480 x 800 pixels)
Multitouch
Memorie e brendshme 4 GB
Ram 768 MB
Pranon karte micro SD deri ne 64 GB
Porte per micro USB
Kamera e ballore 5 MP (2592 х 1944)
Kamera dytesore 1.3 MP
Sistem Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Procesor Quad-core 1.2 GHz
Opsione shtese:
- SNS integration
- MP4/WMV/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+/FLAC player
- Organizer
- Photo/video editor
- Document viewer
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa
- Voice memo/dial
- Predictive text input
Bateri Li-Ion 2000 mAh
Deri ne 8 ore kohe bisede

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Telefon Samsung Galaxy Core II

Telefoni eshte i perdorur por ne gjendje shume te mire, ne kuti bashke me aksesoret.

Rrjeti 3G
Me 1 ose 2 karta SIM
Permasat: 130.3 x 68 x 9.8 mm
Ekran 4.5 inch touchscreen (480 x 800 pixels)
Multitouch
Memorie e brendshme 4 GB
Ram 768 MB
Pranon karte micro SD deri ne 64 GB
Porte per micro USB
Kamera e ballore 5 MP (2592 х 1944)
Kamera dytesore 1.3 MP
Sistem Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Procesor Quad-core 1.2 GHz
Opsione shtese:
- SNS integration
- MP4/WMV/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+/FLAC player
- Organizer
- Photo/video editor
- Document viewer
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa
- Voice memo/dial
- Predictive text input
Bateri Li-Ion 2000 mAh
Deri ne 8 ore kohe bisede

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë