Samsung Galaxy J3 (2016)

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy J3 (2016)

Samsung Galaxy J3 (2016)

 • 1 muaj garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt i Perdorur

14 990 Lekë

16 990 Lekë

-2 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy J3 (2016)

E dashuroni marken Samsung dhe produktet e saj

Vjen per ju telefoni smart i hedhur ne treg ne vitin 2016 Galaxy J3 (2016)

Nje produkt i perdorur por mjaft i mirembajtur. I permiresuar ne te gjitha drejtimet.

Ekran 5" me rezolucion 1280x720 Pixels Super AMOLED

Te perfshire versionin e fundit te sistemit operativ Android v5.1.1 (Lollipop)

Procesor Quad-Core 1.3GHz dhe 1.5 GB RAM mundesojne shpejtesi ne cdo veprim qe do te kryeni me kete telefon. Pika e tij e forte eshte bateria me kapacitet 2600mAh e cila zgjat deri ne 22 ore kohe bisede dhe 349 ore standby.

Me 2 kamera 8MP dhe 5MP per super fotografi ne cdo ambient dhe ne cdo ore.

Vjen ne 2 ngjyra, i bardhe dhe i zi

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 1 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow, Android 5.1 Lollipop
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 2600 mAh
 • Permasa: 14.2 x 7.1 x 0.79
 • CPU Procesor: Quad-Core
 • Networking: 2G, 2G/3G, 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: AMOLED