Samsung Galaxy J3(2016) J320F

 • 6 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

19422

16 990 Lekë

17 990 Lekë

-1 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy J3 (2016) model Europian J320F

Produkt i ri ne kuti, me te gjithe aksesoret origjinal.
Vjen per ju telefoni smart i hedhur ne treg ne vitin 2016 Galaxy J3
Ekran 5" me rezolucion 1280x720 Pixels Super AMOLED
Te perfshire versionin e fundit te sistemit operativ Android v5.1.1 (Lollipop)
Procesor Quad-Core 1.5GHz dhe 1.5 GB RAM mundesojne shpejtesi ne cdo veprim qe do te kryeni me kete telefon. Memorja 8GB. Pika e tij e forte eshte bateria me kapacitet 2600mAh e cila zgjat deri ne 22 ore kohe bisede dhe 349 ore standby.
Me 2 kamera 8MP dhe 5MP per super fotografi ne cdo ambient dhe ne cdo ore.

Produkte shtese:

Xham Mbrojtes 290 Leke, porosite KETU

Kase Mbrojtese e Gomuar 290 Leke, porosite KETU

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 6 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 5.0"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 8 GB
 • RAM: RAM 1.5GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 2600mAh
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: AMOLED
 • Permasat (cm): 14.2 x 7.1 x 0.79