Samsung Galaxy J5 2016 Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy J5 2016 Bateri

Samsung Galaxy J5 2016 Bateri

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Samsung Galaxy J5 2016 Bateri Shiko te zmadhuar

CM0336

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy J5 2016 Bateri

Produkt origjinal per smartphonin Samsung Galaxy J5 2016.

Nese bateria juaj ekzistuese eshte konsumuar ju mund ta zevendesoni ate me kete bateri.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: 3100 mAh
  • Permasa: 9 x 4 cm
  • Modeli i Telefonit: Samsung Galaxy J5 J510 2016