Samsung Galaxy J5 2016 J510F Dual Sim

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy J5 2016 J510F Dual Sim

Samsung Galaxy J5 2016 J510F Dual Sim

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

29 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ne Mars te 2016 Samsung hodhi ne treg versionin me te ri te J5.
I permirsuar ne te gjitha drejtimet. Ekran 5.2" me rezolucion 1280 x 720 Pixels Super AMOLED
Vetem 8.1 mm i holle dhe 159 gram
Te perfshire versionin e fundit te sistemit operativ Android 6.0 Marshamllow. Procesor Quad-Core 1.2GHz dhe 2GB RAM mundesojne shpejtesi ne cdo veprim qe do te kryeni me kete telefon. Pika e tij e forte eshte bateria me kapacitet 3100mAh e cila zgjat deri ne 9 ore kohe bisede dhe 370 ore standby.
Me 2 kamera 13MP dhe 5MP te dyja me drite flesh per super fotografi ne cdo ambient dhe ne cdo ore.

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 5.2" Super AMOLED
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x720
 • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 3100 mAh
 • Teknologjia e Ekranit: AMOLED
 • Permasat (cm): 14.6 x 7.2 x 0.8
 • Memoria e Telefonit: 16 GB