Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM J530F

21143

25 490 Lekë

26 990 Lekë

Add to wishlist

Ne Qershor te 2017 Samsung hodhi ne treg versionin me te ri te J5.
Shume here me i shpejte dhe i permirsuar se versionet paraardhes te J5. Ekran 5.2" me rezolucion 1280 x 720 Pixels Super AMOLED
Vetem 8 mm i holle dhe 160 gram. Hapje nepermjet shenjes se gishtit.
Te perfshire versionin e fundit te sistemit operativ Android 7.0 Nougat. Procesor Octa-Core 1.6GHz dhe 2GB RAM mundesojne shpejtesi ne cdo veprim qe do te kryeni me kete telefon. Pika e tij e forte eshte bateria me kapacitet 3100mAh e cila zgjat deri ne 20 ore kohe bisede dhe 83 ore mzuike.
Me 2 kamera secila nga 13MP te dyja me drite flesh per super fotografi ne cdo ambient dhe ne cdo ore.

Produkte shtese:

Xham Mbrojtes 290 Leke, porosite KETU

Kase Mbrojtese e Gomuar 290 Leke, porosite KETU

Marka Samsung
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 5.2"
Rezolucioni 720 x 1280 pixels
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Permasa 146.2 x 71.3 x 8 mm
Pesha 160 g
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit AMOLED
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Ne Qershor te 2017 Samsung hodhi ne treg versionin me te ri te J5.
Shume here me i shpejte dhe i permirsuar se versionet paraardhes te J5. Ekran 5.2" me rezolucion 1280 x 720 Pixels Super AMOLED
Vetem 8 mm i holle dhe 160 gram. Hapje nepermjet shenjes se gishtit.
Te perfshire versionin e fundit te sistemit operativ Android 7.0 Nougat. Procesor Octa-Core 1.6GHz dhe 2GB RAM mundesojne shpejtesi ne cdo veprim qe do te kryeni me kete telefon. Pika e tij e forte eshte bateria me kapacitet 3100mAh e cila zgjat deri ne 20 ore kohe bisede dhe 83 ore mzuike.
Me 2 kamera secila nga 13MP te dyja me drite flesh per super fotografi ne cdo ambient dhe ne cdo ore.

Produkte shtese:

Xham Mbrojtes 290 Leke, porosite KETU

Kase Mbrojtese e Gomuar 290 Leke, porosite KETU

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Garancia 6 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 5.2"
Rezolucioni 720 x 1280 pixels
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP
Kapaciteti i Baterise 3000 mAh
Permasa 146.2 x 71.3 x 8 mm
Pesha 160 g
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit AMOLED

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<