Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM J530F

 • 6 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

21143

31 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ne Qershor te 2017 Samsung hodhi ne treg versionin me te ri te J5.
Shume here me i shpejte dhe i permirsuar se versionet paraardhes te J5. Ekran 5.2" me rezolucion 1280 x 720 Pixels Super AMOLED
Vetem 8 mm i holle dhe 160 gram. Hapje nepermjet shenjes se gishtit.
Te perfshire versionin e fundit te sistemit operativ Android 7.0 Nougat. Procesor Octa-Core 1.6GHz dhe 2GB RAM mundesojne shpejtesi ne cdo veprim qe do te kryeni me kete telefon. Pika e tij e forte eshte bateria me kapacitet 3100mAh e cila zgjat deri ne 20 ore kohe bisede dhe 83 ore mzuike.
Me 2 kamera secila nga 13MP te dyja me drite flesh per super fotografi ne cdo ambient dhe ne cdo ore.

Produkte shtese:

Xham Mbrojtes 290 Leke, porosite KETU

Kase Mbrojtese e Gomuar 290 Leke, porosite KETU

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 6 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 5.2"
 • Rezolucioni: 720 x 1280 pixels
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Octa Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 13 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 13 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 3000 mAh
 • Permasa: 146.2 x 71.3 x 8 mm
 • Pesha: 160 g
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: AMOLED