Samsung Galaxy J7 2016 Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy J7 2016 Bateri

Samsung Galaxy J7 2016 Bateri

  • Garanci ne cilesi

CM0335

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy J7 2016 Bateri

Per Samsungun me te ri model J7 2016 vjen bateria origjinale me mbi 23 ore kohe bisede  dhe mbi 96 ore muzike.

Nese keni probleme me baterine e telefonit tuaj Samsung Galaxy J7 zgjidhja e vetme eshte zevendesimi me kete bateri, produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: 3300mAH
  • Permasa: 10 x 5 cm
  • Pesha: 100 g
  • Kompatibel: Samsung Galaxy BJ710CBE J7 (2016) J710