Samsung Galaxy Note4 Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy Note4 Bateri

Samsung Galaxy Note4 Bateri

  • Garanci ne cilesi

CM0338

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy Note4 Bateri

Me mbi 381 ore standby kjo bateri eshte nje produkt origjinal kompatibel per Samsung Galaxy Note4

Bateri e nje cilesie te larte me litium. 

Per nje jetegjatesi dhe nje performance sa me te larte duhet qe bateria te karikohet dhe te shkarkohet plotesisht dy deri ne tre here.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: 3220mAh
  • Modeli i Telefonit: Samsung Galaxy Note4