Samsung Galaxy Note4 Edge Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy Note4 Edge Bateri

Samsung Galaxy Note4 Edge Bateri

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Samsung Galaxy Note4 Edge Bateri Shiko te zmadhuar

CM0339

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy Note4 Edge Bateri

Keni probleme me baterine e telefoit tuaj? Eshte vjeteruar? Zgjidhja me e mire eshte nje bateri origjinale qe e zevendeson ate.

Bateria eksluzivisht per Samsung Galaxy Note4. Ofron jetegjatesi, eshte e sigurt dhe cilesi e mire

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: 3220 mAh
  • Modeli i Telefonit: Samsung Galaxy Note4