Samsung Galaxy Note5 Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy Note5 Bateri

Samsung Galaxy Note5 Bateri

  • Garanci ne cilesi

CM0337

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy Note5 Bateri

Me mbi 22 ore kohe bisede dhe mbi 64 ore per muzike kjo ehste bateria qe ju duhet nese bateria e telefonit tuaj eshte konsumuar.

Mos humbisni produktin origjinal i cili ju ndihmon ne cdo situate

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: 3000mAh
  • Modeli i Telefonit: Samsung Galaxy Note5