Samsung Galaxy S3 Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S3 Bateri

Samsung Galaxy S3 Bateri

  • Garanci ne cilesi

CM0340

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy S3 Bateri

Produkt origjinal per smartphonin Samsung Galaxy S3

Nese bateria juaj ekzistuese eshte konsumuar ju mund ta zevendesoni ate me kete bateri.

Mbani telefonin tuaj gjithmone te ri dhe me karikim

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti (mAh): 2100mAh
  • Modeli i Telefonit: Samsung Galaxy S3