Samsung Galaxy S3, Kase e Rikarikueshme

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S3, Kase e Rikarikueshme

Samsung Galaxy S3, Kase e Rikarikueshme

  • Garanci ne cilesi

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e rikarikueshme Galaxy S3 Black/Silver

Vendosni Smasung Galaxy S3 ne kase dhe nepermjet butonit ON/OFF mund te karikohet.

Sherben dhe si kase mbrojetese per telefonin

Kapaciteti 3200 mAh (kapaciteti i baterise se Samsung S3 eshte 2100 mAh)

E karikon telefonin mbi 1 here te plote dhe

Permasat: 148 x 72 x 10 mm

Koha e karikimit te plote te Samsungut: Afersisht 3.5 ore

Ngjyrat: E zeze / Ngjyre Argjend me te bardhe 

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti (mAh): 3200 mAh
  • Modeli i Telefonit: Samsung