Samsung Galaxy S4, Kase Platinet Lekure e Zeze

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S4, Kase Platinet Lekure e Zeze

Samsung Galaxy S4, Kase Platinet Lekure e Zeze

  • Garanci ne cilesi

ALB0460

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase Platinet per Samsung Galaxy S4 lekure e zeze

Kase qe pershtatet ne menyre te perkryer me modelin celular Samsung Galaxy S4.

Material rezistent lekure.

Kthehet ne kend duke ju lejuar ta mbani telefonin si ekran stativ.

Ngjyra e zeze.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung