Samsung Galaxy S5 Bateri

  CM0334

  1 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Samsung Galaxy S5 Bateri

  Bateri model EB-BG900BB per Samsung Galaxy S5. Bateria ka kapacitet standby mbi 390 ore, kohe bisede mbi 21 ore dhe kohe per degjuar muzike mbi67 ore.

  Nese keni probleme me baterine e telefonit tuaj apo ajo eshte konsumuar vjen ky produkt origjinal qe e zevendeson me se miri.

  Voltazhi standart dhe e mbrojtur me material litiumi

  Keshille:Gjithmone per te miren dhe jetegjatesine e baterise se telefonit tuaj duhet qe 2-3 here te shkarkohen plotesisht dhe te ngarkohen po plotesisht full.

      

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung Galaxy S5
  • Kapaciteti i Baterise: 2800 mah
  • Permasa: 5.32x84.25x42.25 mm