Samsung Galaxy S5, Kase Loopee Plastike

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S5, Kase Loopee Plastike

Samsung Galaxy S5, Kase Loopee Plastike

  • Garanci ne cilesi

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per telefonat Samsung Galaxy S.

Ngjyra: E zeze

Materiali i kases: Plastike.

Mbroni telefonin nga gervishjet apo demtimet qe mund te pesoje nga goditjet.

Ajo mbulon te gjitha cepet e telefonit per nje mbrojtje sa me te plote te tij.

Dimensionet: 18.4 x 10.8 x 1.6 cm

Ne e sjellim ne dy ngjyra: Te zeze dhe gold, qe ju te zgjidhni ate qe ju pelqen dhe ju pershtatet me ngjyren e telefonit tuaj.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Plastike
  • Modeli i Telefonit: Samsung