Samsung Galaxy S6 Bateri

  CM0329

  1 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Samsung Galaxy S6 Bateri

  Keni probleme me baterine e telefonit tuaj. Tani mund te zevendesoni fare lehte.

  Bateri per Samsung Galaxy S6, e nje cilesie te larte me litium.

  Per nje jetegjatesi dhe nje performance sa me te larte bateria ka nje mikrocip i integruar ne te.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 2550 mAh
  • Permasa: 96 X 44 mm
  • Modeli i Telefonit: Galaxy S6