Samsung Galaxy S6 Edge Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S6 Edge Bateri

Samsung Galaxy S6 Edge Bateri

  CM0330

  1 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Samsung Galaxy S6 Edge Bateri

  Tani mund te zevendesoni pa problem baterine e telefonit tuaj.

  Bateri e nje cilesie te larte me litium.

  Per nje jetegjatesi dhe nje performance sa me te larte duhet qe bateria te karikohet dhe te shkarkohet plotesisht dy deri ne tre here.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 3800mAH
  • Permasa: 87 x 40 x 4 mm
  • Modeli i Telefonit: Galaxy S6