Samsung Galaxy S6 Edge, Kase Loopee Plastike

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S6 Edge, Kase Loopee Plastike

Samsung Galaxy S6 Edge, Kase Loopee Plastike

  • Garanci ne cilesi

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per Samsung Galaxy S6 Edge e markes Loopee

Materiali i kases: Plastike

Kase eshte punuar nga nje shtrese me veti te shkelqyera mbrojtese te telefonit nga gervishjet apo demtimet qe mund te pesoje nga goditjet. Ajo mbulon te gjitha cepet e telefonit per nje mbrojtje te plote.

Kase fine e punuar me vrima ne pjesen e pasme.

E sjellim ne 2 ngjyra: E zeze dhe roze, qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe i shkon me shume ngjyres se telefonit tuaj.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Plastike
  • Modeli i Telefonit: Samsung