Samsung Galaxy S6 Edge Plus Bateri

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Bateri

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Bateri

  • Garanci ne cilesi

CM0333

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Bateri

Keni probleme me baterine e telefonit tuaj Samsung. Ju ofrojme baterine e cila karikohet nga 1.5-3 ore dhe ka nje jetegjatesi cikli prej 550 oresh

Model EB-BG928ABE per Samsung GALAXY S6 edge Plus G9280 Edge+

Voltazhi standart dhe e mbrojtur me material litiumi

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kohezgjatja e baterise: 1.5-3 ore
  • Kapaciteti i Baterise: 3000mah
  • Kompatibel: Samsung GALAXY S6 edge Plus G9280 Edge+