Samsung Galaxy S6, Kase Loopee Plastike

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S6, Kase Loopee Plastike

Samsung Galaxy S6, Kase Loopee Plastike

  • Garanci ne cilesi

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per telefonat Samsung Galaxy S6 e markes Loopee .

Material: Plastike

Mbroni telefonin nga gervishjet apo demtimet qe mund te pesoje nga goditjet.

Kjo kase mbulon te gjitha cepet e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te tij.

Punim mjaft fin, qe e ben telefonin tuaj te duket i bukur dhe elegant.

Ne e sjellim ne 2 ngjyra: Te zi dhe roze, qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe i shkon me shume ngjyres se telefonit tuaj.

Pjesa e pasme e kases eshte e punuar me vrima.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Plastike
  • Modeli i Telefonit: Samsung