Samsung Galaxy S7 Bateri

  CM0331

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Samsung Galaxy S7 Bateri

  Jeni lodhur nga bateria e konsumuar e telefonit tuaj? Tani mund ta zevendeoni ate fare lehte.

  Ju ofrojme bateri te nje cilesie te larte me litium per Samsung Galaxy S7.

  Nje mikrocip i integruar ne te parandalon mbikarikimin dhe siguron jetegjatesine e baterise.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 3000mAh
  • Permasa: 8.8x4.0x0.5cm
  • Modeli i Telefonit: Galaxy S7