Samsung Galaxy S7 Edge, Kase Loopee Plastike

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S7 Edge, Kase Loopee Plastike

Samsung Galaxy S7 Edge, Kase Loopee Plastike

  • Garanci ne cilesi

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kasa per telefonat Samsung Galaxy S7 Edge te markes Loopee

Materiali: Plastike

E mbron telefonin nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

Ajo mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te tij

Punimi mjaft fin, me vrima ne pjesen e pasme, ben qe ajo te duket shume e bukur ne telefonin tuaj.

E sjellim ne dy ngjyra: Te zeze dhe roze qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe ju pershtatet me ngjyren e telefonit.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung