Samsung Galaxy S7, Kase Loopee Plastike

Shëno vlerësimin tënd

Samsung Galaxy S7, Kase Loopee Plastike

Samsung Galaxy S7, Kase Loopee Plastike

  • Garanci ne cilesi

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per telefona Samsung Galaxy S7 e markes Loopee

Materiali i kases: Plastike

E mbron telefonin tuaj nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

Kjo kase mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote.

Punimi mjaft fin, me vrima ne pjesen e pasme, ben qe ajo te duket shume e bukur ne telefonin tuaj.

E sjellim ne dy ngjyra: Te zeze dhe roze qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe pershtatet me ngjyren e telefonit tuaj.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Gome
  • Modeli i Telefonit: Samsung