Samsung Gear S2 Ore Inteligjente Classic Black

16983

49 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Samsung Gear S2 Ore Inteligjente Classic Black

Mos humbisni asnje telefonate apo sms me kete ore inteligjente Samsung.

Me Wi-Fi, Bluetooth dhe teknologji NFC kjo ore eshte kompatibel dhe lidhet me sistemin android dhe iOs.

Merrni njoftime dhe perdorni aplikacionet tuaja te preferuara nga ora juaj. Me rrip lekure dhe marke kualitet, me pamje mjaft stil.

Ora eshte rezistente ndaj ujit.Materiali lekure i rripit diguron qendrueshmeri dhe jetgjatesi te ores.Rri eshte i gjate 20mm me dizajn mjaft klasik qe mund tw kombinohet me cdo veshje te perditshmerise tuaj.

Komanda e kontrollit te zerit ju lejon te kekroni, te shikoni oren, tu pergjigjeni telefonatave apo te rregjistroni zerin tuaj.

Me bateri te rikaikueshme litiumi  

Marka Samsung
Kapaciteti 4 GB
Permasa Permasa: 0.45x1.57x0.4 inches
Pesha Pesha: 41.9 gr
Standarti Wireless Wireless B
Madhesia e Ekranit 30.5 millimeters
Kompatibel Me Android, Me Apple

Më shumë informacion

Samsung Gear S2 Ore Inteligjente Classic Black

Mos humbisni asnje telefonate apo sms me kete ore inteligjente Samsung.

Me Wi-Fi, Bluetooth dhe teknologji NFC kjo ore eshte kompatibel dhe lidhet me sistemin android dhe iOs.

Merrni njoftime dhe perdorni aplikacionet tuaja te preferuara nga ora juaj. Me rrip lekure dhe marke kualitet, me pamje mjaft stil.

Ora eshte rezistente ndaj ujit.Materiali lekure i rripit diguron qendrueshmeri dhe jetgjatesi te ores.Rri eshte i gjate 20mm me dizajn mjaft klasik qe mund tw kombinohet me cdo veshje te perditshmerise tuaj.

Komanda e kontrollit te zerit ju lejon te kekroni, te shikoni oren, tu pergjigjeni telefonatave apo te rregjistroni zerin tuaj.

Me bateri te rikaikueshme litiumi  

Fleta e të dhënave

Marka Samsung
Kapaciteti 4 GB
Permasa Permasa: 0.45x1.57x0.4 inches
Pesha Pesha: 41.9 gr
Standarti Wireless Wireless B
Madhesia e Ekranit 30.5 millimeters
Kompatibel Me Android, Me Apple

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: