Samsung Kufje Bluetooth HM1350

  17998

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Samsung Kufje Bluetooth HM1350

  Kufje bluetooth e markes Samsung model HM1350

  Nëse jeni duke kerkuar "duar te lira ne timon" kjo eshte kufja e duhur qe do tju shpetoje

  Me mbi 8 ore kohe bisede dhe 300 ore stand by

  Me cilesi maksimale zeri, bateri qe zgjat dhe mjaft praktike per veshin

  • Specifikimet
  • Marka: Samsung
  • Permasa: 48 x 20 x 12 (mm)
  • Pesha: 11 gr
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet