Samsung S4, Kase e Rikarikueshme

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S4, Kase e Rikarikueshme

Samsung S4, Kase e Rikarikueshme

  • Garanci ne cilesi

KZ0158

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e rikarikushme me kapacitet 3200mAh  (bateria e S4 eshte 2600mAh)

Mbron telefonin nga goditjet.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung