Samsung S5, Kase X-Level Black/Gold

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S5, Kase X-Level Black/Gold

Samsung S5, Kase X-Level Black/Gold

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kase per Samsung S5 Black/Gold X-Level Shiko te zmadhuar

792 Lekë

990 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase mbrojtese per Samsung S5.

Material plastik elastik i cili mbron telefonin nga goditjet.

Vjen ne 2 ngjyra: E zeze dhe gold.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung