Samsung S5 mini, Xham Mbrojtes i Temperuar

  Add to wishlist

  Samsung S5 mini, Xham Mbrojtes i Temperuar Shiko te zmadhuar

  CM0316

  390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Samsung S5 mini, xham mbrojtes i temperuar

  Xham mbrojtes per Smsung S5 mini i temperuar.

  Mbroni telefonin tuaj nga thyerjet dhe gervishtjet.

  Vendoset lehtesisht sipas udhezimeve.

  • Specifikimet
  • Modeli i Telefonit: S5 Mini