Samsung S6 Edge, Kase e Rikarikueshme 4200mAh

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6 Edge, Kase e Rikarikueshme 4200mAh

Samsung S6 Edge, Kase e Rikarikueshme 4200mAh

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kase e rikarikueshme per Samsung S6 4200mAh Shiko te zmadhuar

KZ0161

1 992 Lekë

2 490 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase qe karikon telefonin dhe e mbron nga goditjet.

Karikon telefonin mbi 1 here te plote.

Ndizet dhe fiket nepermjet butonit.

Ka 4 drita te cilat tregojne gjendjen e karikimit.

Kapaciteti 4200mAh (Samsung S6 Edge e ka baterine 2550 mAh)

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i Baterise: 4200mAh
  • Kasa te Rikarikueshme: Kasa te Rikarikueshme
  • Modeli i Telefonit: Samsung