Samsung S6 Edge, Kase Sevenday's

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6 Edge, Kase Sevenday's

Samsung S6 Edge, Kase Sevenday's

  • Garanci ne cilesi

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase qe mbron celularin nga goditjet.

Per samsung S6 EDGE

Ngjyrat: e zeze, ngjyre flori, gri

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung