Samsung S6 Edge, Kase Transparente e Zeze

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6 Edge, Kase Transparente e Zeze

Samsung S6 Edge, Kase Transparente e Zeze

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Kase per Samsung S6 edge Transparent black Shiko te zmadhuar

KZ0176

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase transparente per Samsung S6 Edge.

Ngjyra: E zeze

Mbron telefonin nga demtimet qe mund te mare nga goditjet apo reniet ne toke.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung