Samsung S6 Edge, Kase Transparente

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6 Edge, Kase Transparente

Samsung S6 Edge, Kase Transparente

  • Garanci ne cilesi

KZ0177

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e gomuar per Samsung galaxy S6 Edge

Transparent me hije ngjyre te erret

Mbron telefonin nga goditjet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung