Samsung S6 Edge, Kase X-Level Pro 3+

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6 Edge, Kase X-Level Pro 3+

Samsung S6 Edge, Kase X-Level Pro 3+

  • Garanci ne cilesi

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per Samsung S6 EDGE X-Level Pro 3+

Kase e gomuar Trasnperente e turbullt me konture te zeza, portokalli, te bardha ose blu.

Per Samsung S6 EDGE

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung