Samsung S6 Edge, Xham Mbrojtes i Temperuar

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6 Edge, Xham Mbrojtes i Temperuar

Samsung S6 Edge, Xham Mbrojtes i Temperuar

  • Garanci ne cilesi

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Samsung Galaxy S6 EDGE, xham mbrojtes i temperuar

Mbroni ekranin e telefonit me xhamin mbrojtes te temperuar.

Me konture te zezad apo komplet transparente.

Vendoset lehtesisht sipas udhezimeve.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung