Samsung S6, Kase e Rikarikueshme 4200mAh

  KZ0160

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kase qe karikon telefonin dhe e mbron nga goditjet.

  Karikon telefonin mbi 1 here te plote.

  Ndizet dhe fiket nepermjet butonit.

  Ka 4 drita te cilat tregojne gjendjen e karikimit.

  Kapaciteti 4200mAh (Samsung S6 e ka baterine 2550 mAh)

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 4200mAh
  • Modeli i Telefonit: Samsung