Samsung S6, Kase X-Level Flash

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S6, Kase X-Level Flash

Samsung S6, Kase X-Level Flash

  • Garanci ne cilesi

KZ0145

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e gomuar transparente me refleks blu 1mm e trashe per Samsung S6

Vecantia e kesaj kase eshte qe ju mund te bllokoni flashin e celularit tuaj dhe gjithe kasa do te ndricoje, duke i dhenen nje efekt te bukur celularit tuaj.

Material rezistent. Mbron telefonin nga perplasjet.

Trashesia 1mm

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone