Samsung S7 Edge, Kase e Gomuar

Shëno vlerësimin tënd

Samsung S7 Edge, Kase e Gomuar

Samsung S7 Edge, Kase e Gomuar

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Kase e gomuar per Samsung S7 edge Shiko te zmadhuar

ACC0035

290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e gomuar per Samsung S7 edge

Mbron telefonin nga goditjet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Samsung