Shkop per Selfie Bluetooth Esperanza

  • 6 muaj garanci

13156

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shkop per Selfie me lidhje Bluetooth.
Lidhje me telefona Android dhe iOS Apple.

Te dhena teknike:
Teknologji Bluetooth 3.0
Lidhje Bleutooth deri ne 10 metra largesi
Bateri e integruara e cila karikohet nepermjet fishes Micro USB e cila eshte e pershire ne paketim
Hapja maksimale e shkopit: 105cm gjatesi dhe 23.5cm gjeresi

Lista e Telefonave qe lidhen me shkopin:

Telefonat

Compatibility

iPhone4/iPhone4S, iPhone5/iPhone5S/iPhone5C, iPad 2/New iPad/iPad 4/iPad Air/iPad Mini/iPad Mini Retina, iPod Touch 4th Generation or newer

Samsung Galaxy S2/S3/S4/S5
Samsung Galaxy Note/Note 2/Note 3
Samsung Galaxy Tab 2/Tab 3
Samsung Galaxy Note 8.0/10.1
Google Nexus 4/5/7
Moto g/X

No apps required
Compatible with with built-in camera apps

Sony Xperia series
HTC One series
Most of Android smartphones/ tablets

Please download the Android apps „Camera 360” from Google Play Store.

  • Specifikimet
  • Garancia: 6 muaj