Shkop per Selfie Bluetooth Monopod 110cm

13324

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shkop per Selfie me lidhje Bluetooth.
Lidhje me telefona Android dhe iOS Apple.

Te dhena teknike: 
Teknologji Bluetooth 3.0
Lidhje Bleutooth deri ne 10 metra largesi
Bateri e integruara e cila karikohet nepermjet fishes Micro USB e cila eshte e pershire ne paketim
Hapja maksimale e shkopit: 110cm gjatesi 

Per Telefona me gjeresi: 5.5 - 7.5 cm

Më shumë informacion

Shkop per Selfie me lidhje Bluetooth.
Lidhje me telefona Android dhe iOS Apple.

Te dhena teknike: 
Teknologji Bluetooth 3.0
Lidhje Bleutooth deri ne 10 metra largesi
Bateri e integruara e cila karikohet nepermjet fishes Micro USB e cila eshte e pershire ne paketim
Hapja maksimale e shkopit: 110cm gjatesi 

Per Telefona me gjeresi: 5.5 - 7.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: